Sprzedaż choinek w 2021 roku rozpoczniemy ok. 20.11. Jeśli chcesz otrzymać rabat na choinkę zamówioną first minutę (a dostarczoną świeżą nawet 2 dni przed świętami), zapisz się do newslettera poniżej. Do zobaczenia przy odbiorze choinki!

Najczęściej zadawane pytania

Jodły koreańskie, kalifornijskie, świerki srebrne i niektóre jodły kaukaskie pochodzą z plantacji Pana Przemka położonej ok. 40 km od Warszawy, w okolicach Mszczonowa. Dzięki nim na piaszczystych glebach V i VI kategorii powstaje las. Jodły kaukaskie w doniczkach i cięte pochodzą z plantacji Pana Mirka, po sąsiedzku. Wszystkie lokalne, z Mazowsza.

 Choinki z ChoinkaOnline.plNiektóre inne choinki
ŚwieżośćŚcinane w większości 1-2 dni przed dostawąŚcinane wiele dni wcześniej
Dbałość o środowiskoTransport z plantacji – ok. 40 km od WarszawyTransport z Danii – ok. 1200 km od Warszawy 
LokalnośćPieniądze zostają lokalnie, na MazowszuPieniądze trafiają do farmerów i plantatorów z zagranicy
Dostawa0 zł0 – 49 zł
Wniesienie0 zł29 – 49 zł
Troska o CiebieTraktujemy Cię indywidualnie, zależy nam, aby Twoje święta wyglądały najpiękniej!…..

Choinki rozwozimy w wybrane dni od 28 listopada do 22 grudnia 2021 w godzinach 11-15 i 16-21 na terenie Warszawy. Choinka będzie owinięta siatką. W samochodzie będzie ich maksymalnie 10-15, dzięki czemu na pewno nie stracą swoich walorów w transporcie (nie zgniotą się, nie złamią). Pamiętaj, aby ktoś był w domu w czasie zadeklarowanym podczas składania zamówienia.

Choinki dostarczamy na terenie Warszawy. W wyjątkowych sytuacjach możemy umówić się na dostawę poza Warszawę za dodatkową opłatą. Jeśli chcesz zamówić choinkę z dostawą poza Warszawę, napisz do nas: kontakt@choinkaonline.pl lub zadzwoń 609 591 133 (pon-pt 10-18).

Dostawa i wniesienie do domu w większość dni są darmowe. Nie ma tu żadnych ukrytych kosztów. Zdarzają się dni, w których nie osiągamy minimum logistycznego i dostawa może być płatna. Ta informacja będzie widoczna podczas składania zamówienia. Nigdy nie poprosimy Cię o dopłatę za dostawę, jeśli Twoja choinka została zamówiona z dostawą za 0 zł. 

Nie, nie posiadamy terminali kart płatniczych. Jesteśmy małą inicjatywą. Możesz zapłacić przelewem online (PayU) podczas składania zamówienia lub gotówką podczas odbioru choinki.

Tak, możesz na zamówienie. Znajdziemy dla Ciebie również taką choinkę. Napisz na kontakt@choinkaonline.pl lub zadzwoń 609 591 133 (pon-pt 10-18).

Tak, sprzedajemy. Tylko małe (100-150cm). Czy taką jodłę można zasadzić na wiosnę w ogrodzie? Nasi plantatorzy deklarują, że w doniczce są korzenie. Wiedz jednak, że jodła ma korzeń palowy (prosto w dół) i system korzeniowy jest często niszczony podczas wykopywania z ziemi do doniczki. Ponadto drzewko w ciepłym domu myśli, że przyszła już wiosna, zaczyna puszczać soki, a kiedy w styczniu wraca na mróz, bardzo trudno jest mu przetrwać. Przeżywa 10-20% jodeł w doniczkach. Takie są fakty. Jesteśmy z Tobą do bólu szczerzy.

Jodła kaukaska czy świerk srebrny powinny wytrzymać do 3-4 tygodni od daty dostawy, jodła kalifornijska i koreańska nawet do 5-6 tygodni. Pamiętaj, aby podlewać swoje drzewko, nie trzymać przy źródle ciepła ani w miejscu, gdzie masz ogrzewanie podłogowe. W ubiegłych latach klienci wysyłali nam zdjęcia jeszcze w lutym, mówiąc, że nie mogą się rozstać ze swoją choinką.

To trudne, ponieważ choinki przywozimy na Twoje zamówienie każdego dnia. W większości są ścinane dzień wcześniej. Nie składujemy ich w Warszawie, nie leżą ścięte na betonie, jak w większości przypadków. Możemy przesyłać zdjęcia lub umawiać się na oglądanie podczas dostawy choinek do innych klientów.

Jesteśmy przekonani, że nie będzie brzydka. Sprzedajemy je już trzeci rok. Sprawdź opinie klientów. 

Jeśli jednak uznasz, że naprawdę, ale to naprawdę, naprawdę nie chcesz tej choinki, będziemy myśleć jak rozwiązać tę sytuację. Ale nie wierzymy, że taka sytuacja nastąpi. Jesteśmy pewni naszych jodeł. Wybieramy dla Ciebie takie, jak dla samych siebie. 

Prawo pozwala na odstąpienie od umowy sprzedaży na odległość bez podania przyczyny w terminie 14 dni od daty zawarcia umowy. Wyjątki stanowią m.in. produkty ulegające szybkiemu zepsuciu lub mające krótki termin przydatności do spożycia, ale przede wszystkim produkty nieprefabrykowane, wyprodukowane lub zrealizowane według specyfikacji konsumenta, na jego życzenie, służące zaspokojeniu jego indywidualnych potrzeb, jak można traktować ściętą na życzenie klienta choinkę o konkretnej wysokości i innych parametrach. Choinka ścinana jest na Twoje zamówienie, w związku z tym nie możesz odstąpić od umowy. 

Szanujmy wzajemnie swój czas i nie dopuszczajmy do tego. Każdego dnia każdy kierowca ma do rozwiezienia kilkanaście drzewek. 

Przyjedziemy do Ciebie w dniu i w przedziale czasowym wybranym przez Ciebie podczas składania zamówienia (zawierania umowy). Przed dostarczeniem choinki będziemy się z Tobą kontaktować. Jeśli nie będziemy mogli się z Tobą skutecznie skontaktować lub skutecznie pozostawić Ci choinki we wskazanym przez Ciebie terminie pod wskazanym adresem, podejmiemy drugą próbę dostarczenia jej w tym samym dniu w późniejszej porze.

Po dwukrotnej nieudanej próbie dostarczenia choinki w dniu i miejscu wskazanym przez Ciebie podczas zawierania umowy, jeśli brak możliwości dostarczenia zakupów nie jest spowodowany naszą winą, choinka raczej przepada. Będzie problem, żeby dostarczyć Ci ją w innym dniu 🙁 Ale dzwoń (609 591 133), jakoś się dogadamy!

To się jeszcze nie zdarzyło! Jeżeli sytuacja losowa na trasie sprawi, że coś nam się lekko przesunie, będziemy Cię o tym informować. Jeśli zdarzyłoby nam się nie dotrzymać obietnicy i być chwilę po ustalonych godzinach, a Ty na przykład będziesz już wtedy w kinie lub na świątecznych zakupach, będziemy robić wszystko, aby dostarczyć Ci choinkę w terminie, który będzie dla Ciebie satysfakcjonujący, a Twoje wspomnienia z nami jak najmilsze 🙂

Według badań choinka naturalna pozostawia prawie 12x krótszy ślad ekologiczny od tej sztucznej. Naturalna choinka przyczynia się do emisji ok. 3,5 kg dwutlenku węgla, jeśli zostanie spalona lub użyta w stolarce. Wyrzucona na śmietnik wyemituje 16 kg CO2. Sztuczna choinka wyemituje nawet 40 kg CO2. Do tego trzeba doliczyć koszty transportu sztucznej choinki z Dalekiego Wschodu. Przeczytaj cały artykuł.

W ubiegłych latach w styczniu działały w Warszawie tzw. „Choinkobusy” czy mobilne punkty odbioru. Do tych miejsc można oddać drzewko, które następnie trafia do elektrociepłowni jako ekologiczne paliwo. Harmonogram tegorocznej akcji zostanie zapewne niedługo opublikowany na stronach UMS Warszawa. Stacjonarne punkty oddawania choinek przygotowały również Lasy Miejskie Warszawa. Drzewka trafiały z powrotem do lasu

Shopping Cart