Działamy od listopada do stycznia. Dostawy choinek rozpoczynamy w 11.2024. Do zobaczenia! Życzymy dobrych decyzji cały rok! 

Najczęściej zadawane pytania

Jodły koreańskie i kalifornijskie pochodzą z plantacji Pana Przemka lub Mirka położonych ok. 40 km od Warszawy. Jodły kaukaskie i świerki srebrne pochodzą od Pana Tomka, odpowiedzialnego plantatora z Pomorza Zachodniego. Zaufaliśmy sobie i kolejny rok świetnie współpracujemy, czego efektem są świeże i piękne jodły I klasy w Waszych domach. Wszystko z Polski, maksymalnie lokalnie. 

 Choinki z ChoinkaOnline.plNiektóre inne choinki
ŚwieżośćŚcinane nawet na kilka dni przed dostawąŚcinane od 1 listopada
Dbałość o środowiskoTransport z plantacji – ok. 50-450 km od WarszawyTransport z Danii – ok. 1200 km od Warszawy 
LokalnośćPieniądze zostają lokalnie, na Mazowszu lub na PomorzuPieniądze trafiają do farmerów i plantatorów z zagranicy
Dostawa0 – 39 złdo 59 zł
Wniesienie0 zł29 – 49 zł
Troska o CiebieTraktujemy Cię indywidualnie, zależy nam, aby Twoje święta wyglądały najpiękniej!…..

Choinki rozwozimy w wybrane dni od końca listopada do 23 grudnia w godzinach 11-15 i 16-21 na terenie Warszawy. Choinka będzie owinięta siatką. W samochodzie będzie ich maksymalnie 16-18, dzięki czemu na pewno nie stracą swoich walorów w transporcie (nie zgniotą się, nie złamią). Pamiętaj, aby ktoś był w domu w czasie zadeklarowanym podczas składania zamówienia.

Choinki dostarczamy na terenie Warszawy oraz w wybranych okolicach ograniczonych według kodów pocztowych. Jeśli chcesz zamówić choinkę z dostawą poza Warszawę, wpisz swój kod pocztowy podczas składania zamówienia: jeśli system przepuszcza Cię dalej – dostarczymy Ci choinkę. Jeśli nie – niestety nie. Jeśli jednak potrzebujesz więcej niż 1 choinkę i trochę dalej niż przykładowe Piaseczno, napisz do nas: kontakt@choinkaonline.pl lub zadzwoń 780 113 589. Zobaczymy co da się zrobić. 

Koszt dostawy na terenie Warszawy wynosi 29 zł, a dla zamówień powyżej 450 zł dostawa gratis. Koszt dostawy w wybranych okolicach, ograniczonych według kodów pocztowych podczas składania zamówienia to min. 39 zł. Wpływ na opłaty za dostawę od 2022 roku ma wzrost ceny paliwa o blisko 60% rok do roku oraz wzrost pozostałych kosztów na każdym etapie pracy.

Nie, nie posiadamy terminali kart płatniczych. Jesteśmy małą inicjatywą. Możesz zapłacić przelewem online (PayU) podczas składania zamówienia lub gotówką podczas odbioru choinki.

Tak, możesz na zamówienie. Znajdziemy dla Ciebie również taką choinkę. Napisz na kontakt@choinkaonline.pl lub zadzwoń 780 113 589.

Tak, sprzedajemy. Tylko małe (100-160cm). Czy taką jodłę można zasadzić na wiosnę w ogrodzie? Nasi plantatorzy deklarują, że w doniczce są korzenie. Wiedz jednak, że jodła ma korzeń palowy (prosto w dół) i system korzeniowy jest często niszczony podczas wykopywania z ziemi do doniczki. Ponadto drzewko w ciepłym domu myśli, że przyszła już wiosna, zaczyna puszczać soki, a kiedy w styczniu wraca na mróz, bardzo trudno jest mu przetrwać. Przeżywa 10-20% jodeł w doniczkach. Takie są fakty. Jesteśmy z Tobą do bólu szczerzy.

Jodła kaukaska czy świerk srebrny powinny wytrzymać do 4-5 tygodni od daty dostawy, jodła kalifornijska i koreańska nawet do 5-6 tygodni. Pamiętaj, aby podlewać swoje drzewko, nie trzymać przy źródle ciepła ani w miejscu, gdzie masz ogrzewanie podłogowe. W ubiegłych latach klienci wysyłali nam zdjęcia jeszcze w lutym, mówiąc, że nie mogą się rozstać ze swoją choinką, niektórym w domu zaczęły wyrastać szyszki. 

To trudne, ponieważ choinki przywozimy na Twoje zamówienie w małych partiach. W większości są ścinane niedługo wcześniej. Nie składujemy ich w Warszawie od listopada, nie leżą ścięte tygodniami na paletach czy na betonie, jak w większości przypadków.

Jesteśmy przekonani, że nie będzie brzydka. Sprzedajemy je już od 2017 roku i na grube tysiące sztuk zdarzały się pojedyncze uwagi. Sprawdź opinie klientów. 

Jeśli jednak uznasz, że naprawdę, ale to naprawdę, naprawdę nie chcesz tej choinki, będziemy myśleć jak rozwiązać tę sytuację. Ale nie wierzymy, że taka sytuacja nastąpi. Jesteśmy pewni naszych jodeł. Wybieramy dla Ciebie takie, jak dla samych siebie. 

Prawo pozwala na odstąpienie od umowy sprzedaży na odległość bez podania przyczyny w terminie 14 dni od daty zawarcia umowy. Wyjątki stanowią m.in. produkty ulegające szybkiemu zepsuciu lub mające krótki termin przydatności do spożycia, ale przede wszystkim produkty nieprefabrykowane, wyprodukowane lub zrealizowane według specyfikacji konsumenta, na jego życzenie, służące zaspokojeniu jego indywidualnych potrzeb, jak można traktować ściętą na życzenie klienta choinkę o konkretnej wysokości i innych parametrach. Choinka ścinana jest na Twoje zamówienie, w związku z tym nie możesz odstąpić od umowy. 

Szanujmy wzajemnie swój czas i nie dopuszczajmy do tego. Każdego dnia każdy kierowca ma do rozwiezienia kilkanaście drzewek. 

Przyjedziemy do Ciebie w dniu i w przedziale czasowym wybranym przez Ciebie podczas składania zamówienia (zawierania umowy). Przed dostarczeniem choinki będziemy się z Tobą kontaktować. Jeśli nie będziemy mogli się z Tobą skutecznie skontaktować lub skutecznie pozostawić Ci choinki we wskazanym przez Ciebie terminie pod wskazanym adresem, podejmiemy drugą próbę dostarczenia jej w tym samym dniu w późniejszej porze.

Po dwukrotnej nieudanej próbie dostarczenia choinki w dniu i miejscu wskazanym przez Ciebie podczas zawierania umowy, jeśli brak możliwości dostarczenia zakupów nie jest spowodowany naszą winą, choinka raczej przepada. Będzie problem, żeby dostarczyć Ci ją w innym dniu 🙁 Ale dzwoń (780 113 589), jakoś się dogadamy!

To się jeszcze nie zdarzyło! Jeżeli sytuacja losowa na trasie sprawi, że coś nam się lekko przesunie, będziemy Cię o tym informować. Jeśli zdarzyłoby nam się nie dotrzymać obietnicy i być chwilę po ustalonych godzinach, a Ty na przykład będziesz już wtedy w kinie lub na świątecznych zakupach, będziemy robić wszystko, aby dostarczyć Ci choinkę w terminie, który będzie dla Ciebie satysfakcjonujący, a Twoje wspomnienia z nami jak najmilsze 🙂

Według badań choinka naturalna pozostawia prawie 12x krótszy ślad ekologiczny od tej sztucznej. Naturalna choinka przyczynia się do emisji ok. 3,5 kg dwutlenku węgla, jeśli zostanie spalona lub użyta w stolarce. Wyrzucona na śmietnik wyemituje 16 kg CO2. Sztuczna choinka wyemituje nawet 40 kg CO2. Do tego trzeba doliczyć koszty transportu sztucznej choinki z Dalekiego Wschodu. Przeczytaj cały artykuł.

W ubiegłych latach w styczniu działały w Warszawie tzw. „Choinkobusy” czy mobilne punkty odbioru. Do tych miejsc można oddać drzewko, które następnie trafia do elektrociepłowni jako ekologiczne paliwo. Harmonogram tegorocznej akcji zostanie zapewne niedługo opublikowany na stronach UMS Warszawa. Stacjonarne punkty oddawania choinek przygotowały również Lasy Miejskie Warszawa. Drzewka trafiały z powrotem do lasu

Shopping Cart

Darmowa dostawa

Przedłużona! Zamów do 26.11 z kodem JEDZIEMY. 

Ostatnie dni rabatów first minute + darmowa dostawa. Zamów teraz, a choinkę przygotujemy dopiero przed dostawą. Do zobaczenia!