Zakończyliśmy sprzedaż choinek w 2022 roku. Dostawy trwają do 23.12 do godz. 21. Zapisz się na newsletter, żeby zamówić choinkę taniej w 2023 roku! 

Najczęściej zadawane pytania

Jodły koreańskie, kalifornijskie, świerki srebrne i jodły kaukaskie pochodzą z plantacji Pana Przemka, Mirka lub innych plantacji położonych ok. 40-50 km od Warszawy. Czasem w szczycie sezonu wspieramy się najświeższymi jodłami z Pomorza Zachodniego. Wszystko z Polski, maksymalnie lokalnie. 

 Choinki z ChoinkaOnline.plNiektóre inne choinki
ŚwieżośćŚcinane w większości 1-2 dni przed dostawąŚcinane wiele dni wcześniej
Dbałość o środowiskoTransport z plantacji – ok. 50 km od WarszawyTransport z Danii – ok. 1200 km od Warszawy 
LokalnośćPieniądze zostają lokalnie, na MazowszuPieniądze trafiają do farmerów i plantatorów z zagranicy
Dostawa0 – 19 zł0 – 49 zł
Wniesienie0 zł29 – 49 zł
Troska o CiebieTraktujemy Cię indywidualnie, zależy nam, aby Twoje święta wyglądały najpiękniej!…..

Choinki rozwozimy w wybrane dni od końca listopada do 23 grudnia w godzinach 11-15 i 16-21 na terenie Warszawy. Choinka będzie owinięta siatką. W samochodzie będzie ich maksymalnie 12-16, dzięki czemu na pewno nie stracą swoich walorów w transporcie (nie zgniotą się, nie złamią). Pamiętaj, aby ktoś był w domu w czasie zadeklarowanym podczas składania zamówienia.

Choinki dostarczamy na terenie Warszawy oraz w wybranych okolicach ograniczonych według kodów pocztowych. Jeśli chcesz zamówić choinkę z dostawą poza Warszawę, wpisz swój kod pocztowy podczas składania zamówienia: jeśli system przepuszcza Cię dalej – dostarczymy Ci choinkę. Jeśli nie – niestety nie. Jeśli jednak potrzebujesz więcej niż 1 choinkę i trochę dalej niż przykładowe Piaseczno, napisz do nas: kontakt@choinkaonline.pl lub zadzwoń 609 591 133 (pon-pt 10-18). Zobaczymy co da się zrobić. 

Koszt dostawy na terenie Warszawy wynosi 19 zł, a dla zamówień powyżej 400 zł dostawa gratis. Koszt dostawy w wybranych okolicach, ograniczonych według kodów pocztowych podczas składania zamówienia to min. 29 zł. Wpływ na opłaty za dostawę w 2022 roku ma wzrost ceny paliwa o blisko 60% rok do roku
oraz wzrost pozostałych kosztów na każdym etapie pracy. 

Nie, nie posiadamy terminali kart płatniczych. Jesteśmy małą inicjatywą. Możesz zapłacić przelewem online (PayU) podczas składania zamówienia lub gotówką podczas odbioru choinki.

Tak, możesz na zamówienie. Znajdziemy dla Ciebie również taką choinkę. Napisz na kontakt@choinkaonline.pl lub zadzwoń 609 591 133 (pon-pt 10-18).

Tak, sprzedajemy. Tylko małe (100-160cm). Czy taką jodłę można zasadzić na wiosnę w ogrodzie? Nasi plantatorzy deklarują, że w doniczce są korzenie. Wiedz jednak, że jodła ma korzeń palowy (prosto w dół) i system korzeniowy jest często niszczony podczas wykopywania z ziemi do doniczki. Ponadto drzewko w ciepłym domu myśli, że przyszła już wiosna, zaczyna puszczać soki, a kiedy w styczniu wraca na mróz, bardzo trudno jest mu przetrwać. Przeżywa 10-20% jodeł w doniczkach. Takie są fakty. Jesteśmy z Tobą do bólu szczerzy.

Jodła kaukaska czy świerk srebrny powinny wytrzymać do 3-4 tygodni od daty dostawy, jodła kalifornijska i koreańska nawet do 5-6 tygodni. Pamiętaj, aby podlewać swoje drzewko, nie trzymać przy źródle ciepła ani w miejscu, gdzie masz ogrzewanie podłogowe. W ubiegłych latach klienci wysyłali nam zdjęcia jeszcze w lutym, mówiąc, że nie mogą się rozstać ze swoją choinką, niektórym w domu zaczęły wyrastać szyszki. 

To trudne, ponieważ choinki przywozimy na Twoje zamówienie każdego dnia. W większości są ścinane dzień wcześniej. Nie składujemy ich w Warszawie, nie leżą ścięte tygodniami na paletach czy na betonie, jak w większości przypadków.

Jesteśmy przekonani, że nie będzie brzydka. Sprzedajemy je już trzeci rok. Sprawdź opinie klientów. 

Jeśli jednak uznasz, że naprawdę, ale to naprawdę, naprawdę nie chcesz tej choinki, będziemy myśleć jak rozwiązać tę sytuację. Ale nie wierzymy, że taka sytuacja nastąpi. Jesteśmy pewni naszych jodeł. Wybieramy dla Ciebie takie, jak dla samych siebie. 

Prawo pozwala na odstąpienie od umowy sprzedaży na odległość bez podania przyczyny w terminie 14 dni od daty zawarcia umowy. Wyjątki stanowią m.in. produkty ulegające szybkiemu zepsuciu lub mające krótki termin przydatności do spożycia, ale przede wszystkim produkty nieprefabrykowane, wyprodukowane lub zrealizowane według specyfikacji konsumenta, na jego życzenie, służące zaspokojeniu jego indywidualnych potrzeb, jak można traktować ściętą na życzenie klienta choinkę o konkretnej wysokości i innych parametrach. Choinka ścinana jest na Twoje zamówienie, w związku z tym nie możesz odstąpić od umowy. 

Szanujmy wzajemnie swój czas i nie dopuszczajmy do tego. Każdego dnia każdy kierowca ma do rozwiezienia kilkanaście drzewek. 

Przyjedziemy do Ciebie w dniu i w przedziale czasowym wybranym przez Ciebie podczas składania zamówienia (zawierania umowy). Przed dostarczeniem choinki będziemy się z Tobą kontaktować. Jeśli nie będziemy mogli się z Tobą skutecznie skontaktować lub skutecznie pozostawić Ci choinki we wskazanym przez Ciebie terminie pod wskazanym adresem, podejmiemy drugą próbę dostarczenia jej w tym samym dniu w późniejszej porze.

Po dwukrotnej nieudanej próbie dostarczenia choinki w dniu i miejscu wskazanym przez Ciebie podczas zawierania umowy, jeśli brak możliwości dostarczenia zakupów nie jest spowodowany naszą winą, choinka raczej przepada. Będzie problem, żeby dostarczyć Ci ją w innym dniu 🙁 Ale dzwoń (609 591 133), jakoś się dogadamy!

To się jeszcze nie zdarzyło! Jeżeli sytuacja losowa na trasie sprawi, że coś nam się lekko przesunie, będziemy Cię o tym informować. Jeśli zdarzyłoby nam się nie dotrzymać obietnicy i być chwilę po ustalonych godzinach, a Ty na przykład będziesz już wtedy w kinie lub na świątecznych zakupach, będziemy robić wszystko, aby dostarczyć Ci choinkę w terminie, który będzie dla Ciebie satysfakcjonujący, a Twoje wspomnienia z nami jak najmilsze 🙂

Według badań choinka naturalna pozostawia prawie 12x krótszy ślad ekologiczny od tej sztucznej. Naturalna choinka przyczynia się do emisji ok. 3,5 kg dwutlenku węgla, jeśli zostanie spalona lub użyta w stolarce. Wyrzucona na śmietnik wyemituje 16 kg CO2. Sztuczna choinka wyemituje nawet 40 kg CO2. Do tego trzeba doliczyć koszty transportu sztucznej choinki z Dalekiego Wschodu. Przeczytaj cały artykuł.

W ubiegłych latach w styczniu działały w Warszawie tzw. „Choinkobusy” czy mobilne punkty odbioru. Do tych miejsc można oddać drzewko, które następnie trafia do elektrociepłowni jako ekologiczne paliwo. Harmonogram tegorocznej akcji zostanie zapewne niedługo opublikowany na stronach UMS Warszawa. Stacjonarne punkty oddawania choinek przygotowały również Lasy Miejskie Warszawa. Drzewka trafiały z powrotem do lasu

Shopping Cart

Pliki cookies pomagają nam w usprawnianiu serwisu. Korzystając z tej strony akceptujesz nasz regulamin oraz politykę prywatności.

Darmowa dostawa

Przedłużona! Zamów do 26.11 z kodem JEDZIEMY. 

Ostatnie dni rabatów first minute + darmowa dostawa. Zamów teraz, a choinkę przygotujemy dopiero przed dostawą. Do zobaczenia!