Zakończyliśmy sprzedaż choinek w 2022 roku. Dostawy trwają do 23.12 do godz. 21. Zapisz się na newsletter, żeby zamówić choinkę taniej w 2023 roku! 

Jaką choinkę kupić 2022? Rodzaje choinek świątecznych

Jaką choinkę na święta kupić? Rodzaje choinek

Odliczasz dni do świąt? Dla 90 proc. Europejczyków ich najważniejszym symbolem jest drzewko świąteczne. Żeby poczuć prawdziwy klimat tego okresu postaw na żywą choinkę, dzięki której twój dom wypełni się wyjątkowym zapachem. Jakie drzewko wybrać, żeby rzeczywiście stanowiło ono piękną ozdobę, z którą nie będziesz chciał się rozstać? Zobacz, jaka choinka będzie najlepszym rozwiązaniem.

Sprawdź: Choinki Warszawa – dostawa do domu

Jaką choinkę kupić?

Zanim sprawdzisz, jakie rodzaje choinek na święta są dostępne, musisz wiedzieć, co powinno mieć dla ciebie kluczowe znaczenie. Z pewnością chcesz, żeby drzewko świąteczne pięknie wyglądało przez wiele tygodni. Jeśli masz dzieci lub czworonożnych przyjaciół, to pewnie ucieszy cię, jeśli choinka będzie mieć miękkie igły i tym samym będzie dla nich bezpieczna. Znaczenie ma również zapach. Zatem – jakie rodzaje choinek świątecznych masz do wyboru? 

Oto nasze propozycje na choinkę 2022/2023

  • Jodła kaukaska – to drzewko świąteczne, które będzie ozdobą twojego domu nie tylko w czasie świąt, ale również kilka tygodni później. Ma miękkie, krótkie igły oraz lekko cytrusowy zapach. Jodła kaukaska rośnie wolno – po około 10 latach osiąga 3 metry, a w ogrodach jej wysokość z reguły nie przekracza 10 metrów. Jej ogromnym atutem są gęsto rosnące gałęzie i trwałość. Charakteryzuje się okółkowym przekrojem.
  • Świerk srebrny – to od lat jedno z najpopularniejszych drzewek bożonarodzeniowych. Rośnie ono dosyć szybko, ma białe, zielone lub intensywnie jasnoniebieskie igły. Świerk po ścięciu wydziela cytrusowy zapach. Plusem tego drzewka jest jego trwałość – będzie świąteczną ozdobą twojego domu przez kilka tygodni.

Kup choinkę z lokalnej plantacji z dostawą do domu w Warszawie!

W dalszym ciągu nie wiesz, jaka choinka najlepiej sprawdzi się w twoim domu? Skontaktuj się z nami – opowiemy o naszych drzewkach i zaproponujemy takie, które spełni twoje oczekiwania.

Więcej postów

Shopping Cart

Pliki cookies pomagają nam w usprawnianiu serwisu. Korzystając z tej strony akceptujesz nasz regulamin oraz politykę prywatności.

Darmowa dostawa

Przedłużona! Zamów do 26.11 z kodem JEDZIEMY. 

Ostatnie dni rabatów first minute + darmowa dostawa. Zamów teraz, a choinkę przygotujemy dopiero przed dostawą. Do zobaczenia!